Kampanyalar

Europa Nostra, üyeleri, kurumlar ve kişiler ile birlikte tüm Avrupa’da kültürel mirasa yönelik tehditlere karşı kampanyalar düzenler. Anıt, bina veya kırsal alan gözetmeksiniz tehlike altında olan kültürel mirası kurtarmak Europa Nostra’nın ana misyonudur.  Amacımız, üyelerimizi, tüm kamu ve özel kurumlardaki strateji belirleyiciler ile karar vericileri, basın ve toplumun her kesiminin katılımı ile beraber kültürel mirasımızın ne kadar tehlikede olduğunun anlaşılmasını sağlamak ve yaşam kalitesini arttıran bu eşsiz hazineleri birlikte savunmak ve korumak için harekete geçirmektir.

Tehlike altındaki mirasın korunmasına yönelik Europa Nostra tarafından aktif olarak yürütülmekte olan program Tehlike Altındaki 7 Kültür Varlığı kampanyasıdır. Avrupa  Yatırım Bankası Enstitüsü’nün kurucu ortaklığı ve Avrupa Konseyi Kalkınma Bankası’nın bağlantılı ortaklığı ile, Europa Nostra tarafından 2013 yılı Ocak ayında başlatılmış olan programın oluşumunda, ABD Doğal ve Kültürel Çevreyi Koruma Vakfı’nın (US National Trust for Historic Preservation) yürüttüğü bir projeden ilham alınmıştır. Tehlike Altındaki 7 Kültür Varlığı programı finansman sağlama amacını taşımamaktadır. Programın amacı faaliyete geçilmesini hızlandırmak ve örnek olmanın gücünü sergilemektir.

2013 yılında Aziz George Kilisesi (Mardin), 2106 yılında Hasankeyf ve Çevresi, 2018 yılında ise Büyükada Rum Yetimhanesi (İstanbul) Europa Nostra Türkiye tarafından programa Türkiye’den aday gösterilen kültürel varlıklardır.

Program ile ilgili daha kapsamlı bilgiye http://7mostendangered.eu/ sitesinden ulaşılabilir.

粉嫩公主酒酿蛋采用现代科学方法粉嫩公主酒酿蛋正品,经过7年超长周期的研发,设置出更加合理的配方配比丰胸产品,使得同样一杯酒酿蛋,粉嫩公主酒酿蛋的营养效果是传统手工酒酿蛋效果的三倍,而且即充即饮很方便产后丰胸,而传统手工酒酿蛋的制作很麻烦,效果也不怎么好,营养价值很少丰胸方法