Kahramanmaraş Depremleri Basın Açıklaması

Europa Nostra Türkiye olarak 6 Şubat 2023 günü Kahramanmaraş merkezli iki deprem ile geçirmiş olduğumuz büyük afette kaybettiğimiz canlarımızın üzüntüsünü yüreklerimizde yaşamaktayız, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Türkiye’nin 10 ilini ve Suriye’nin kuzeyini kapsayan afet bölgesinin tüm insanlık tarihinin en zengin sosyal ve kültürel değerlerinin yaşadığı ve yaşatıldığı bir coğrafya olmasının deprem sonrası için bizlere çok önemli görevler yüklediğinin bilincindeyiz.

Bu konuda ulusal ve uluslararası tüm sosyal ve kültürel yapı bileşenleri kurum ve kuruluşlar ile bölgedeki sosyal kültürel yaşamın çeşitliliğini ve zenginliğini oluşturan insan varlığımızın ve tüm kültür değerlerinin yaşamlarını ait oldukları bu topraklarda sürdürebilmelerinin koşullarını yeniden oluşturacak her türlü çalışmada birlikte olmaya, katkı vermeye hazırız. Gelecek ile ilgili tüm programlarımızı bu bilinçle düzenlemekte kararlı olduğumuzu bildirmek isteriz.

EUROPA NOSTRA TÜRKİYE

17.02.2023

Son yazılar Basın Duyuruları

Avrupa’nın kültürel miras alanında en büyük ödülünü kazananlar Paris’te ödüllerini aldılar

Büyükada Rum Yetimhanesi, Avrupa’nın Tehlike Altındaki 7 Kültürel Miras Programı Raporu Yayınlandı

粉嫩公主酒酿蛋采用现代科学方法粉嫩公主酒酿蛋正品,经过7年超长周期的研发,设置出更加合理的配方配比丰胸产品,使得同样一杯酒酿蛋,粉嫩公主酒酿蛋的营养效果是传统手工酒酿蛋效果的三倍,而且即充即饮很方便产后丰胸,而传统手工酒酿蛋的制作很麻烦,效果也不怎么好,营养价值很少丰胸方法